Jak podpořit Astragal

Podpořit nás můžete milou zprávou na email Astragal nebo věcným darem: nejvíce oceníme bílé větší voskové svíce a čajové svíčky, svěcenou vodou z vašeho oblíbeného kostela, kvalitní minerál (křišťál, růženín, malachit – ať již v surové nebo tromblované podobě), papír do tiskárny (formát A4), papírové bloky (formát A5, čistý – nelinkovaný) nebo dubové kapky.

Všechny tyto věci budou dále sloužit nejen nám, ale i všem potřebným, kteří k nám přichází s žádostí o pomoc (tj. lidem, kteří se nachází ve stavu hmotné nouze nebo jsou v jiné závažné situaci, kdy si nemohou potřebné věci pořídit sami. Pomáháme také lidem, kteří nemají možnost si potřebné informace vytisknout).

Ocenit naši práci můžete také zasláním příspěvku na níže uvedený účet.

Vaše dary budou využity také na stavbu kapličky v Jarošově, která je mým projektem a srdeční záležitostí.

Číslo účtu: 2800534384/2010

IBAN: CZ4020100000002800534384 (pro platby ze zahraničí)

Swift kód banky: FIOBCZPPXXX (pokud by byl potřeba)

Do poznámky prosím napište slovo „Dar“. Děkujeme.

Odměna, která nemá stanovenou přesnou výši je ze zákona považována za dar. Problematiku darů řeší zákon č. 586/1992 Sb. o daních z příjmů, který považuje veškeré obdržené dary za příjmy a ukládá povinnost je danit.

Každého přijatého daru si velmi vážíme a máme radost, že díky podpoře, kterou vy poskytujete Astragalu, bude moci být tato energie a konkrétní služba postoupena druhým.

Ze srdce děkujeme za vaši podporu.

Martina a tým ASTRAGAL