Rada pro tento týden

Energie, které kolem nás proudí a ovlivňují nás, se sice průběžně proměňují v podstatě den ze dne, ale vždy tvoří dá se říci jakési hlavní rámcové útvary-bloky, ve kterých působí. Síla těchto útvarů má vždy nějakou omezenou časovou „dobu platnosti“, např. týden, měsíc, rok apod. Často se také stává, že se ony bloky různě překrývají nebo prolínají.

Tyto časově omezené shluky energií sebou přináší jisté nastavení intenzity a míry jejich vlivu. Tento fakt nám poté může v naší cestě pomoci nebo naopak nám dané energie mohou dosažení našich cílů značně zkomplikovat.

Jestliže informacím, které aktuální energie nesou porozumíme, můžeme jít v proudu spolu s nimi a relativně poklidně proplout i zdánlivě likvidačním obdobím.

A právě zprostředkování informací o nastavení současných energetických tendencí je smyslem existence této stránky. Touha pomoci vám se připravit, pochopit a unést přicházející tok životních událostí s grácií a nadhledem.

Ať vám tyto vhledy pomohou najít rovnováhu, správný pohled na věc a chuť pokračovat v duchovním posunu – i když vím, že je to zvláště v této době, úkol velmi nelehký.

Martina a tým Astragal


KVĚTEN


18. TÝDEN

Hlavní myšlenka:

Nyní se nacházíme v období destrukce, kdy zdánlivě všechno vybudované padá a ničí se. Hlavní smyslem současné situace je, že každému velkému posunu předchází velká destrukce. Chceme-li se posunout k novému, musíme opustit staré.

Doplňující informace:

Jedeme přes rezervy – psychické, fyzické, finanční… Je třeba ubrat tam, kde to jde. Pokud jde trochu více šetřit tělo, udělejme to, pokud si můžeme více odpočinout psychicky, udělejme to – zkrátka uberme tam, kde je to třeba.