Poselství na rok 2021

Udržet si důvěru v běh života a v to, že se vše děje jak má a ve správný čas, bude od nás vyžadovat čím dál větší úsilí.

Jistě všichni cítíme, že se tlak a nepříjemné energie, náročné situace a vzájemná nevraživost mezi lidmi zhoršují. Je to tlak, který je na nás vyvíjen, abychom prokázali, zda jsme se již posunuli ve svém vědomí či nikoli.

Ráda bych řekla, že ten následující rok bude zcela jiný než-li ten předchozí a že všechny naše problémy brzy zmizí. Bohužel není tomu tak.

Vše co můžeme udělat proto, aby se nám vedlo lépe, je věřit, že můžeme spoluutvářet vlastní realitu a dosáhnout stavu, kdy se jako celek pozvedneme ve svých myslích a srdcích a změníme tak nedobrý směr, který jsme jako lidstvo již před delší dobou nabrali.

Každý jeden z nás musí na sobě tvrdě pracovat, upřímně si umět uznat, kde a v čem se potřebuje změnit a také to udělat.

Tím, že se postupně změnilo energetické pole ve které žijeme, změnilo se i vše ostatní a my se s tím stále ještě neumíme vyrovnat.

Toužíme po tom starém jistém řádu, systému, energiích. Je to pochopitelné, neboť ty nové pro většinu z nás zatím nepřinášejí mnoho dobrého. Ale I to se časem změní.

Vím, že se budu opakovat, ale jedinou smysluplnou cestu do budoucna je pro nás průběžné pozvedání naší myslí a energie – neboť jedině tak můžeme ustát to, co nás ještě čeká.

Proto se prosím vědomě snažte dostat se od energií nechuti, vzteku, odporu, disharmonie, nemoci apod. k energiím odpuštění, radosti, naděje, lásky, soucitu, empatie a spolupráce.

To je to nejpodstatnější, co nyní potřebujete pro vaši další cestu vědět. Jakákoli další slova by byla zbytečná, prázdná a tak nějak navíc.

Opatrujte se a pokud jen trochu půjde, prožijte tento rok ve zdraví, lásce a radosti.

Martina