Aktuálně

ROK 2022

KVĚTEN


23. května

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Srdečně vás zdravím,

máme pro vás dobrou zprávu – paní Martina již začíná pracovat. 🙂
Těšíme se na slyšenou s vámi, za Astragal Míša


6. května

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Je nám to velmi líto, ale v současné době paní Martina z rodinných důvodů nemůže poskytovat svoji pomoc. Netušíme, jak dlouho tato situace potrvá, ale budeme vás informovat o jejím návratu do práce.

Děkujeme za pochopení,
za Astragal Míša


6. května

PODĚKOVÁNÍ

Srdečně vás zdravím, 

chtěli bychom z celého srdce poděkovat modlitební skupince, kteří se s námi podílí na procesu léčení paní Martiny, pana Martina a paní Heleny pomocí pronášení modlitby za jejich uzdravení.

Nesmírně si vážíme vaší pomoci, a děkujeme, že jste v této nelehké době s námi.

Děkujeme vám,
za Astragal Míša


DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Rádi bychom v Astragalu oficiálně přivítali paní Hanu – novou posilu do našeho týmu, která bude od května 2022 spolu s paní Míšou pomáhat paní Martině s agendou. Paní Hana Astragalu pomáhá externě již několikátým rokem a nyní budete mít možnost ji poznat blíž i vy. 🙂

Hani, moc Tě vítáme mezi námi, přejeme Ti, aby Tě práce s lidmi u nás bavila a dělala Ti radost.

Těšíme se na naši spolupráci, 
za Astragal Martina a Míša.


DUBEN

21.dubna

Máme tu pro vás nový článek:


UPOZORNĚNÍ:

Rádi bychom Vás upozornily, že v termínech od 14.4. do 21.4. 2022 bude mít celý tým ASTRAGAL dovolenou.

Všechny vaše telefonické i emailové objednávky či dotazy budou vyřízeny (v co nejkratší možné době) hned po jejím skončení. Děkujeme za pochopení.

Přejeme vám poklidně strávený čas a těšíme se na slyšenou s vámi.

Za Astragal Míša


PROJEKT STAVBY CENTRA POMOCI ASTRAGAL

A KAPLE JAROŠOV

Někteří z vás již o projektu Astragalu ví a pro některé to bude novinkou – v současně době se dějí první realizační kroky pro stavbu kaple v Jarošově.

Její realizace by nebyla možná bez pomoci těch, kteří si přáli, aby kaple stála.

Díky velkému daru, který jsme mohli využít na zakoupení materiálu na stavbu kaple, můžeme s realizací kapličky začít. Z celého srdce a nesmírně děkujeme za všechny, kteří v ní budete moci rozjímat a nacházet novou životní sílu a naději.

Díky štědrému daru Jana a Heleny Štěpánkových určenému na zhotovení vyřezávaného oltáře může být zakázka tvorby oltáře zadána.

Díky dalšímu štědrému daru od dárce, který si přál zůstat v anonymitě, je možné zrealizovat celé zázemí pro uložení kaple, včetně zbudování sociálního zázemí pro návštěvníky kaple. Se slzami v očích jim děkuji a nedokáži slovy vyjádřit, jak moc si jejich daru vážím.

Díky Vašim příspěvkům za moje služby jsme mohli nakoupit vybavení do kaple (lavice, klekátko, sochu Panny Marie a andělů, věčné světlo, osvětlení kaple, vybavení na oltář apod.).

Všem vám moc děkujeme.

Nyní nás čeká samotná stavba kaple, která by se měla realizovat, pokud všechno dobře půjde, v druhé polovině tohoto roku. Budeme ji stavět svépomocí a já velmi děkuji všem kamarádům a známým, kteří na této stavbě nechají část své úžasné energie a duše.

V druhé polovině roku 2024, pokud vše půjde podle plánu a získáme na tuto stavbu hypotéku, bychom chtěli začít na stejném místě, jako bude stát kaple, stavět centrum pomoci Astragal.

Našim cílem je vybudovat zázemí, kde budeme moci poskytovat pomoc i těžce nemocným klientům, neboť prostor zde bude bezbariérový. Plánujeme dostatečně velké místo pro pohodlné parkování přímo u domu (aby měli klienti s těžkým zdravotním postižením a rodiny s malými dětmi dobrý přístup). Počítáme také se zázemím pro dětské klienty, aby pro ně čekání nebylo dlouhé :-).

Součástí centra bude i malá přednášková místnost, kde na sobě budete moci pracovat a vzdělávat se na plánovaných skupinkách, seminářích a přednáškách.

Čas, kdy na pomoc čekáte, budete moci strávit rozjímáním a načerpání sil v naší kapli.

Pokud byste se rozhodli nás v našem projektu centra pomoci Astragal podpořit a pomoci tak i těm, pro které jej stavíme, budeme za to moc rádi.

Přispět nám můžete na –

Číslo účtu: 2800534384/2010

IBAN: CZ4020100000002800534384 (pro platby ze zahraničí)

Swift kód banky: FIOBCZPPXXX (pokud by byl potřeba)

Do poznámky prosím napište slovo „Dar centrum Astragal“. Děkujeme.