Aktuálně

ROK 2022

24.září

INFORMACE

S radostí sdělujeme, že jsme konečně nahráli první rozhovor s Martinou.-).

Naleznete jej zde:


12. září

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Všechny konzultace, výklady i léčení již probíhají standardně – můžete si ve svých termínech volat tak, jak jste byli zvyklí.

INFORMACE

Současná doba je pro Astragal plná změn a zvratů. S tímto souvisí bohužel i změny v chodu agendy Astragal.

Náš zástup za paní Míšu, paní Hanička se bohužel již, z důvodu změny vytíženosti v hlavním úvazku, nebude moci v takovém rozsahu věnovat agendě Astragalu. Proto prosíme o trpělivost – neboť se nyní na organizaci budeme podílet všichni dle našich možností a sil.

Nyní budeme k dispozici, pro řešení objednávek a dotazů, ve dnech:

ÚT 13:00 – 15:00 hod.
ČT 13:00 – 15:00 hod.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám pohodové zářijové dny.

Martina a tým Astragal


10. září

MÁME PRO VÁS NA ASTRAGALU NOVÝ ČLÁNEK:

A TAKÉ NOVÉ POSELSTVÍ:


26. července

UPOZORNĚNÍ

Srdečně vás zdravíme,

rádi bychom upozornili, že v době od 9.8. do 4.9. 2022 má paní Martina Astragal dovolenou. 

Od 15.8. do 31.8. 2022 mají dovolenou všichni členové ASTRAGAL. Bohužel v této době nebudeme k dispozici ani na telefonu, ani na e mailu.

Aby mohla Martina kvalitně pracovat, obnovila své síly a předávala nám i nadále spoustu dobré energie a optimismu, je nezbytné, aby si o dovolené opravdu odpočinula a dělala cokoli jiného, než-li vykonávala své poslání :-). Proto v té době nebude k dispozici bohužel ani pro akutní případy. Děkujeme za pochopení.

Všechny vaše telefonické i emailové objednávky či dotazy budou vyřízeny (v co nejkratší možné době) hned po skončení našeho volna.  

Přejeme vám poklidně strávený čas a těšíme na slyšenou s vámi.

Za Astragal Hanka


27. června

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Je nám to líto, ale bohužel v současné době nepřijímáme žádné nové klienty na léčení k paní Martině, z důvodu plné kapacity termínů.

Pokud se budete chtít k paní Martině zapsat na seznam čekatelů, které budeme v případě uvolnění místa kontaktovat, můžete se nahlásit na našem emailu: astragal@email.cz.

Děkujeme za pochopení, za Astragal Míša, Hanka


8. června

INFORMACE

V současné chvíli zaučujeme paní Hanku a je možné, že e maily s dalšími termíny léčení od nás obdržíte později, než jste dosud byli zvyklí.

Děkujeme za pochopení, za Astragal Míša


ČERVEN

2. června

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Rádi bychom Vás informovali, že od 1.7.2022 přebírá vedení objednávkové agendy paní Hanka. 

Věříme, že se Vám s ní bude spolupracovat stejně dobře, jako dosud s paní Míšou (která s námi bude i nadále, ale vzhledem ke šťastnému očekávání se nyní bude věnovat primárně své rodině). 

S touto změnou budou souviset od 1.7. 2022 několik organizačních změn:

  • veškeré aktuální informace týkající se dění na Astragalu, jako jsou např. dovolená, nemoc, změny ordinačních dní apod., budou od července vyvěšena jen v odkazu „Aktuálně“ (tzn. již vám tyto informace nebudeme speciálně rozesílat emailem). Proto prosím průběžně tento odkaz sledujte, děkujeme.

Změny či rušení termínů v případě náhlé nemoci či jiné náhlé události vám budou samozřejmě i nadále sdělovány telefonickou či sms formou.

V případě zastupování paní Hanky (dovolená, nemoc apod.) se s Vámi spojí paní Míša z telefonního čísla: 771 770 585.

  • Vzhledem k velké vytíženosti paní Hanky je třeba počítat s tím, že odpovědi na vaše emaily i nové termíny léčení budou zasílány do 3-5 pracovních dní.

Děkujeme za váš čas věnovaný přečtení tohoto důležitého upozornění a také za spolupráci.

Přejeme vám hezké dny a pohodové léto.

Za Astragal Martina


KVĚTEN

23. května

INFORMACE

Srdečně vás zdravím,

máme pro vás dobrou zprávu – paní Martina již začíná pracovat. 🙂
Těšíme se na slyšenou s vámi, za Astragal Míša


6. května

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Je nám to velmi líto, ale v současné době paní Martina z rodinných důvodů nemůže poskytovat svoji pomoc. Netušíme, jak dlouho tato situace potrvá, ale budeme vás informovat o jejím návratu do práce.

Děkujeme za pochopení, za Astragal Míša


6. května

PODĚKOVÁNÍ

Srdečně vás zdravím, 

chtěli bychom z celého srdce poděkovat modlitební skupince, kteří se s námi podílí na procesu léčení paní Martiny, pana Martina a paní Heleny pomocí pronášení modlitby za jejich uzdravení.

Nesmírně si vážíme vaší pomoci, a děkujeme, že jste v této nelehké době s námi.

Děkujeme vám, za Astragal Míša


INFORMACE

Rádi bychom v Astragalu oficiálně přivítali paní Hanu – novou posilu do našeho týmu, která bude od května 2022 spolu s paní Míšou pomáhat paní Martině s agendou.

Paní Hana Astragalu pomáhá externě již několikátým rokem a nyní budete mít možnost ji poznat blíž i vy. 🙂

Hani, moc Tě vítáme mezi námi, přejeme Ti, aby Tě práce s lidmi u nás bavila a dělala Ti radost.

Těšíme se na naši spolupráci, za Astragal Martina a Míša.


DUBEN

21.dubna

Máme tu pro vás nový článek:


UPOZORNĚNÍ:

Rádi bychom Vás upozornily, že v termínech od 14.4. do 21.4. 2022 bude mít celý tým ASTRAGAL dovolenou.

Všechny vaše telefonické i emailové objednávky či dotazy budou vyřízeny (v co nejkratší možné době) hned po jejím skončení. Děkujeme za pochopení.

Přejeme vám poklidně strávený čas a těšíme se na slyšenou s vámi.

Za Astragal Míša


PROJEKT STAVBY CENTRA POMOCI ASTRAGAL

A KAPLE JAROŠOV

Někteří z vás již o projektu Astragalu ví a pro některé to bude novinkou – v současně době se dějí první realizační kroky pro stavbu kaple v Jarošově.

Její realizace by nebyla možná bez pomoci těch, kteří si přáli, aby kaple stála.

Díky velkému daru, který jsme mohli využít na zakoupení materiálu na stavbu kaple, můžeme s realizací kapličky začít. Z celého srdce a nesmírně děkujeme za všechny, kteří v ní budete moci rozjímat a nacházet novou životní sílu a naději.

Díky štědrému daru Jana a Heleny Štěpánkových určenému na zhotovení vyřezávaného oltáře může být zakázka tvorby oltáře zadána.

Díky dalšímu štědrému daru od dárce, který si přál zůstat v anonymitě, je možné zrealizovat celé zázemí pro uložení kaple, včetně zbudování sociálního zázemí pro návštěvníky kaple. Se slzami v očích jim děkuji a nedokáži slovy vyjádřit, jak moc si jejich daru vážím.

Díky Vašim příspěvkům za moje služby jsme mohli nakoupit vybavení do kaple (lavice, klekátko, sochu Panny Marie a andělů, věčné světlo, osvětlení kaple, vybavení na oltář apod.).

Všem vám moc děkujeme.

Nyní nás čeká samotná stavba kaple, která by se měla realizovat, pokud všechno dobře půjde, v druhé polovině tohoto roku. Budeme ji stavět svépomocí a já velmi děkuji všem kamarádům a známým, kteří na této stavbě nechají část své úžasné energie a duše.

V druhé polovině roku 2024, pokud vše půjde podle plánu a získáme na tuto stavbu hypotéku, bychom chtěli začít na stejném místě, jako bude stát kaple, stavět centrum pomoci Astragal.

Našim cílem je vybudovat zázemí, kde budeme moci poskytovat pomoc i těžce nemocným klientům, neboť prostor zde bude bezbariérový. Plánujeme dostatečně velké místo pro pohodlné parkování přímo u domu (aby měli klienti s těžkým zdravotním postižením a rodiny s malými dětmi dobrý přístup). Počítáme také se zázemím pro dětské klienty, aby pro ně čekání nebylo dlouhé :-).

Součástí centra bude i malá přednášková místnost, kde na sobě budete moci pracovat a vzdělávat se na plánovaných skupinkách, seminářích a přednáškách.

Čas, kdy na pomoc čekáte, budete moci strávit rozjímáním a načerpání sil v naší kapli.

Pokud byste se rozhodli nás v našem projektu centra pomoci Astragal podpořit a pomoci tak i těm, pro které jej stavíme, budeme za to moc rádi.

Přispět nám můžete na –

Číslo účtu: 2800534384/2010

IBAN: CZ4020100000002800534384 (pro platby ze zahraničí)

Swift kód banky: FIOBCZPPXXX (pokud by byl potřeba)

Do poznámky prosím napište slovo „Dar centrum Astragal“. Děkujeme.