Projekty, které podporujeme

Ráda a s láskou podporuji:

Časopis Nový prostor

http://www.novyprostor.cz

Zakoupením tohoto časopisu pomáháte do nového startu lidem, kteří přišli o domov, práci, rodinu a snaží se pod odborným vedením začít znovu. Za peníze, které z časopisu získají si platí jídlo, ubytování apod.


Útulek pro zvířata

http://www.mpb.cz/utulek-pro-zvirata/

Z tohoto útulku jsem měla tu čest mít 14 let pejska. Vzala jsem si ho, když mu byl rok a půl a pojmenovala ho Laky. Byl to úžasný průvodce, parťák a přítel. Pokoj jeho duši.


Tyfloservis o.p.s.

http://www.tyfloservis.cz/

Tato obecně prospěšná společnost nabízející podporu, informace a nácvik dovedností lidem, kteří přes vážné zrakové potíže hledají cestu k co možná nejsamostatnějšímu životu. Zároveň byla hlavním pořadatelem každoroční sbírky „Bílá pastelka“, na kterou si možná někteří pamatujete.


Občanské sdružení Práh

http://www.prah-brno.cz/

Nejraději zakupuji výrobky od klientů chráněné dílny, které můžete také každoročně zakoupit na Brněnském výstavišti v době vánočních trhů.

Malou ukázku naleznete zde:

http://chranenky.cz/.


Julinka

http://www.julie.websnadno.cz

Tito úžasní rodiče bojují za možnost lepšího života pro jednu ze svých holčiček, Julinku a já je z celého srdce podporuji a modlím se za ně.

Pokud se rozhodnete je podpořit, budu moc ráda a velmi vám za sebe i za ně děkuji. Udělat to můžete buď příspěvkem na jejich konto:

http://www.julie.websnadno.cz/Pomoc—-HELP.html

nebo účastí na sbírání víček od pet lahví různých tipů:

http://www.julie.websnadno.cz/Vicka-z-PET-lahvi.html.


Projekt šance

https://www.projektsance.cz/

Projekt Šance je první preventivní a humanitární program pro komerčně sexuálně zneužívané děti a mládež,oběti obchodování s lidmi, kteří žijí v ČR v zapomenutí…

Projekt Šance je aktivistou Národního plánu boje proti komerčnímu sexuálnímu zneužívání dětí, který byl zakotven v usnesení vlády České republiky dne 12. července 2000 č. 698.


Helppes – Centrum pro výcvik psů pro postižené, o.p.s.

Helppes je jediná profesionální nezisková organizace svého druhu v České republice, která je registrovaným poskytovatelem
sociálních služeb. Helppes pomáhá osobám s nejrůznějšími druhy handicapů na jejich cestě k integraci, soběstačnosti a samostatnosti prostřednictvím speciálně vycvičených psů.

Helppes, jako první organizace nejen v ČR, ale i ze zemí tzv. bývalého východního bloku,dokázal splnit podmínky nejvyšších mezinárodních standardů v poskytování služeb tohoto druhu a získal akreditaci pro plnohodnotné členství v mezinárodních organizacích, sdružujících poskytovatele těchto služeb – Assistance Dogs Europe a Assistance Dogs International.


Záchranná stanice a ekocentrum Pasíčka

http://pasicka.cz

Posláním této záchranné stanice je záchrana zvířat z volné přírody na území Pardubického kraje a realizace ekovýchovných programů zejména pro děti. Součástí areálu je i veřejnosti přístupná expozice zvířat žijících v ČR.