Informace k poukazu

Mám upřímnou radost, že jste se rozhodli obdarovat někoho blízkého poukazem ASTRAGAL.

Darovat poukaz můžete na některou z těchto nabídek ASTRAGAL: https://astragal.cz/index.php/nabidka-poukazu/.

Možnosti realizace poukazu:

  • Dárkový poukaz formou nahrávky a kresby zaslané elektronicky

V případě, že chcete, aby měl Vámi obdarovaný trvalou památku či uvítal-li by možnost se k obsahu sděleného vícekrát vracet – je ideální zvolit tento způsob provedení dárku. Na email obdržíte do úschovny uložený soubor s diagnostickou kresbou a nahrávkou jejího výkladu.

  • Dárkový poukaz realizovaný po telefonu

Vámi obdarovaný v daný den a čas zavolá paní Martině a je přímo přítomen při tvorbě dané kresby či úkonu. Tedy vše prožívá aktivně během celého procesu, má možnost se na nejasnosti doptat a je s ním interaktivně spojen.

  • Dárkový poukaz na osobní návštěvu

V tomto případě Vámi obdarovaný přijede v předem dohodnutý den i čas a osobně si svůj zážitek z dárku s paní Martinou užije.

Malá ukázka toho, jak Váš poukaz může vypadat:

Každý poukaz je spolu s vámi vytvářen vždy tak, aby svým obsahem i časovým rozpětím odpovídal individualitě toho, kdo je jím obdarován a současně naplňoval také vaši představu o dárku.

Poukaz není časově omezený, takže záleží plně na vás a vašem rozpoložení, kdy jej využijete. Nutné ale je počítat s tím, že při objednání hraje roli určitá čekací doba (její délka je vždy uvedena u vybrané nabídky).

Někdy se přihodí, že se s vaším dárkem úplně netrefíte nebo jej darujete v nesprávný čas, kdy dotyčný ještě není připraven využít vybranou službu. Pokud by se tak stalo, nic se neděje – poukaz, i když je na jméno, je přenositelný (tedy je možné, po předchozí domluvě, jeho využití jinou osobou). V případě, že by vám tato možnost nevyhovovala, není problém, můžeme se domluvit i na vrácení zakoupeného poukazu.

Přeji vám radost a hezký zážitek z našeho setkání a těším se na vás.

Martina