O týmu ASTRAGAL

V průběhu těch 14 let, kdy ASTRAGAL existuje, se ve snaze pomoci druhým v mém týmu vyskytla spousta lidí, kteří byli odhodláni pomáhat a zasvětit svůj život pomoci druhým.

O tom, jak moc je tato cesta těžká a že je opravdu jen pro „vyvolené“ svědčí fakt, že některé hned, jiné až postupem času udolá střet s realitou skutečné pomoci, psychická, fyzická i časová náročnost tohoto poslání a postupně ze svého plánu pomáhat upustí.

Pomoc druhým je nikdy nekončící směna vyžadující 100% nasazení a kondici.

Pravdou je, že nezištně pomáhat a pracovat s lidmi, kteří jsou na dně, být tu pro ně v době, i když se nám to nehodí (jsou prázdniny, víkend apod.) nebo se nám nechce (jsme sami unavení či máme jiné starosti), je velice těžké a vyžaduje to čistou bytost s velkým srdcem, schopností dát světu něco ze sebe, přestože ví, že se to vrátit nemusí a pevnou vírou v to, co dělá.

Dovoluji si vám nyní s velkou láskou a vděčností v srdci představit ty, kteří to všechno zvládli, vytrvali a došli se mnou až sem:

Paní Míša – neskutečná bytost, která by dýchala za celý svět a do úmoru pracuje, kdykoli je to třeba. Nikdy si nestěžuje a vždy je tu, připravená konat. Hluboký sklon před ní – je štěstí ji mít ve svém životě. Bez ní bychom nemohli být.

Paní Inka – zachránce Astragalu a skutečný přítel v jedné osobě. Obětavě pomáhá a pracuje kdykoli je to možné, večery nevyjímaje.

Paní Jarka – letitý patron Astragalu, který je tu vždy, kdy je třeba. Paní Jarka vede neúnavně s plným nasazením modlitební skupinku Astragal a tvoří velkou podporu pro všechny potřebné.

Paní Magda – drží pevná velká ochranná křídla nad Astragalem a vede meditační skupinku Astragal, která pracuje na rozšíření vědomí lidstva a záchranu planety.

Pan Zdeněk – nejsilnější článek našeho týmu, bez kterého by nebylo možné mé poslání vykonávat. Strážce, poradce a ochránce. Velká záštita nás všech.

Paní Jana – léta se intenzivně věnovala klientům Astragalu a nyní je připravena nárazově akutně zasáhnout jako pevná záloha, pokud by bylo třeba pomoci. Přejeme zasloužený klidný důchodový čas a pevné zdraví.

Z celého svého srdce a duše vám děkuji za všechno, co pro mě i pro lidi, kteří k nám s žádostí o pomoc přichází, děláte.

Vaše nasazení je neskutečné a tempo vražedné :-).

Jste skvělí! Děkuji.