Negativní energie a možnosti ochrany před ní

https://www.svetzeny.cz/psychologie/tajemno/naucte-se-pracovat-s-negativni-energii-druhych-lidi-staci-znat-techto-5

Negativních energií existuje více druhů:

 1. Negativní energie vysílané zlým člověkem.
 2. Negativní energie vysílané mágem.
 3. Pole negativních energií vznikající důsledkem dlouhodobé nemoci.
 4. Negativní energie držící se na určitém místě v důsledku násilných činů, hádek, prokletí aj.
 5. Negativní energie způsobené přítomností podzemních vod.
 6. Negativní energie vznikající křížením proudících energií či špatně konstruovanou stavbou domu.
 7. Negativní energie v důsledku přítomnosti různých entit, duší.
 8. Negativní energie vznikající z aktivních elektrických přístrojů (počítače, mobily, televize, tablety apod.).

Pro práci s těmito energiemi existují specifické postupy a techniky, které umožňují dát narušený stav do rovnováhy či se ochránit před jejím působením. A pochopitelně ne každá technika bude vyhovovat každému. Proto je dobré se buď spojit s někým, kdo se daným tématem dlouhodobě zabývá a zkonzultovat s ním možné způsoby ochrany nebo si samostudiem vyhledat takové způsoby práce, které by vám vyhovovaly.

Pokud Vás bude toto téma zajímat více, určitě stojí za to prostudovat si publikace věnované geopatogenním zónám, elektrosmogu, techniku feng shui, techniku energetické očisty prostoru či odvodu duší.

Já sama působím dá se říci jako průvodce, který je volán nejen k případům odvodu zbloudilých nebo uvězněných duší, ale i k případům složitějším (útoky mágů, působení kleteb, prokletí, uřknutí nebo čištění prostorů od negativních energií). Často pracuji se silami nečistými, zákeřnými a zlými.

Osobně jsem po dlouholetých zkušenostech dospěla k tomu, že jediným opravdovým a účinným prostředkem (jakkoliv to může znít jako klišé) je láska ve smyslu dobra v nás.

Touha ztraceným duším – žijícím i zesnulým skutečně pomoci, pochopení, soucit a upřímnost. Ideálně spolu s použitím svěcené vody, jako základu pro Vaši ochranu a ukotvení v bezpečí vesmírné čisté energie.

Bezpečné základní prostředky pro Vaši ochranu:

 • Bílá svíčka (ideálně ne čajová – ta nemá takovou sílu, ale klasická silnější vosková, např. válcová). Tuto svíčku doporučuji označit křížkem svěcenou vodou s prosbou o pomoc a ochranu. V těžkých případech se nechává, bezpečně zajištěna (postavena v nerezovém kastrolu nebo velké silné tlustostěnné sklenici), hořet celou noc.
 • Svěcená voda (získáte ji v kostele, kde požádáte přítomného správce o vodu do kropénky. Měli byste mít sebou připravenou skleněnou čistou sklenici s víčkem nebo pet lahev, do které vám bude voda dána). Posvětit můžete sebe i předměty ve vašem okolí, např. postel, kde spíte.

Ideálně poprosit nejbližšího pana faráře o vysvěcení domu nebo bytu, ve kterém žijete (každý kostel spadá pod určitou farnost, kterou spravuje farář – tam ho najdete). Obvykle toto vysvěcení vydrží tak rok (prostor se zanese např. hádkami, energetickými nánosy událostí, které se v něm odehrály apod.), pak je třeba proces opakovat. Bohužel v těžších případech se občas stává, že proces vydrží jen pár dní či nezabere vůbec.

 • Svatý předmět (medailka sv. Benedikta, posvěcený křížek, andělíček, růženec, soška patrona nebo anděla, které věříte a máte k ní vztah apod.). Tento předmět noste stále u sebe, nemusíte se bát s ním i koupat, posvěcení se z něj nesmyje – zanechalo na předmětu nesmazatelný energetický otisk.
 • Kadidlo, kovovou nebo keramickou misku, kamínky nebo písek (které dáte na dno misky, aby se nerozpalovala), uhlíky (dají se koupit černé uhlíky do vodních dýmek), kovovou pinzetu na manipulaci se žhavým uhlíkem a kadidlem.
 • Něco pro uzemnění, co byste mohli mít v ruce v případě, že by bylo potřeba (drahý kámen – černý turmalín a křišťál, tygří oko, karneol, ametyst nebo kov – soška, silnější řetízek či náramek; dřevo – valounek, vyřezané srdce apod.).
 • Vytištěné modlitby – otčenáš, zdrávas Maria, modlitba svatého Benedikta (ideálně i v latině). Tyto modlitby si prosím pročítejte kdykoli se budete bát nebo cítit, že se něco děje – pokud bude hodně zle, čtěte je v latině (tento jazyk má neskutečnou sílu).
 • V případě geopatogenních zón můžete použít kvalitně zpracovaný orgonit, ale zde platí, že je potřeba pozvat na místo odborníka, který určí špatné zóny a doporučí vám bezpečnou zónu pro spaní a také poradí co a jak dál.
 • Záření z mobilních telefonů můžete odstranit tím, že na noc budete dávat váš mobilní telefon buď zcela z ložnice nebo na něm nastavíte režim „letadlo“, který eliminuje přístup k wifi. U ostatních přístrojů platí, pokud je nepoužíváte, vypínejte je do off-line režimu.

Toto jsou bezpečné prostředky první pomoci, které můžete bez obav použít a které vaši situaci jednoznačně zmírní, někdy zcela vyřeší.

K tomu, abyste mohli přímo pracovat s energiemi a věnovat se jejich odstraňování, je zapotřebí mnoha let zkušenosti, silné víry a psychické i fyzické odolnosti. Proto zde neuvádím postup, jak s těmito energiemi pracovat. Komu je tento dar dán, dostanou se k němu včas i potřebné informace.

Během odvodů, čištění a při odstraňování negativních energií jsem vedena ze shora, přesně vím, co mám v tom konkrétním případě dělat, jaké prostředky využít, je mi to vždy sděleno. A přesně proto Vám doporučuji, nebojovat s těmito silami sami, bez znalostí a zkušeností, ale vždy se obrátit na kompetentní osobu, která Vám nejen pomůže problém vyřešit, ale současně Vás také naučí základní techniky ochrany pro Vaše běžné působení a život.

Jako zásadní považuji za nutné zmínit, že sebevíc se budete bát, NIKDY nesmíte zapomenout, že strach uvádí do chodu negativní energie a znásobuje jejich sílu. Proto nedávejte energii strachu, ale modlitbě.

Když se bojím (a věřte, že kolikrát jsou i takové situace, kdy se po letech této práce můžete ještě cítit něčím vyděšeni), volám na pomoc anděly, duchovní průvodce či jiné vesmírné síly, které jsou mi blízké a ve které věřím, s žádostí o ochranu, vedení, pomoc i sílu – nikdy mě, ani nikoho z vás neopustí ani neodmítnou.
Martina