Temné (zlé síly), entity, astrální bytosti a jejich odvod

https://bestiar.drdplus.info

V realitě, ve které žijeme (existuje mnoho paralelně existujících a působících realit) se potkáváme s velkou spoustou energií, energetických útvarů, bytostí, duší, výtvorů mágů, pozůstatků dříve aktivních bytostí, energetických otisků pozůstalých tragédií, energeticky vedených útoků apod.

Tyto všechny výše jmenované bytosti a energie do naší reality průběžně vstupují a ovlivňují náš prostor (mohou přemisťovat věci, různě lomozit, sténat, bouchat dveřmi, vylučovat různé nepříjemné pachy, zatemňovat mysl a jednat za postiženého) nebo naše životy.

Někteří z nás tyto síly nevnímají vůbec, jiní je zaznamenávají více a některým dokonce silně znepříjemňují život tím, že je napadají a jinak pronásledují.

Často se orientují na nějakým způsobem oslabené jedince – ať již dlouhodobou nemocí, alkoholismem, zneužíváním drog, zahrávající si s těmito silami, psychicky labilní nebo nemocné apod. Často však také zkoušejí silné jedince, které potřebují zlomit, aby pro sebe získaly tyto čisté duše. V bezpečí proto není v podstatě nikdo.

Toto je sice nepříjemné a mnohým z nás to sužovalo či občas sužuje život, ale dá se to relativně snadno řešit (pokud se odstranění problému věnuje člověk problematiky znalý a zodpovědný) a hlavně nás projevené síly ve velké většině případů neohrožují přímo na životě.

Jedinou výjimkou je situace, kdy je na člověku duší více, např. od 50 do X. Tam poté dochází ke stavu, že člověk postupně ztrácí životní sílu, může kolabovat, mění své chování do agresivního a labilního módu a může uvažovat i o ukončení života.

Temné síly, entity, astrální larvy a jiné astrální bytosti jsou na rozdíl od duší dá se říci složitějším problémem.

S dušemi můžeme nějakým způsobem pracovat a komunikovat na úrovni odpuštění a nabídnutí odvedení do světla, o což většina z nich stojí. Duše nemají za cíl vás zničit (pokud se nejedná o případy přivtělených duší, které mají za cíl skrze váš fyzický skon=smrt, se dostat do světla, do kterého se při vlastní smrti nedostaly).

Temné bytosti, entity a jiné astrální bytosti o toto víceméně zájem nemají. Sedají na člověka z jiných důvodů. Mnohdy je to „boj“ je ze zasaženého člověka dostat pryč. Těmto bytostem jde o to vás zlikvidovat, převzít nad vámi vládu a dostat vás na temnou stranu.

Vždy záleží na tom, jak dlouho se na daném člověku bytost nachází – to určuje do jaké míry a hloubky se bytost do aurického pole a duše člověka dostala a nakolik je schopna ho „ovládat“. Toto potom ukazuje na délku a náročnost odvodu a očištění člověka od jejich působení.

Zvláštní problém při odvodech představují astrální larvy. Tyto úkazy jsou zvláště nebezpečné neboť využívají našich slabin a těžkých životních období, kdy ví, že jsme oslabeni a řešíme spoustu náročných situací, které v nás vyvolávají pocit beznaděje, zlosti apod. Jejich zákeřnost spočívá v tom, že jsou poměrně těžce odhalitelné, rady se schovávají za jiné bytosti a dlouhodobě postihují celý náš organismus i psychiku. Jdou velmi těžce odstranit.

Temné síly, astrální bytosti a entity představují riziko odčerpání naší životní síly, způsobení stavů depresí a pocitů beznaděje a dlouhodobého celkového propadu ve všech úrovních.

Více k tomuto tématu můžete najít zde:

https://astragal.cz/index.php/auricke-pole-cloveka-a-rizika-jeho-naruseni/

Entity ani duše samovolně z našeho prostoru nezmizí, je třeba je z něho odborně odvést-odstranit.

Ikdyž někdy se může stát, že se jich samovolně nechtěně zbavíme tím, že takzvaně „skočí“ na někoho jiného. Což není ideální řešení situace,ale jen postoupení problému jinam.

Jak se chránit nebo postupovat v situaci, kdy jste těmito silami zasaženi?

Obecně platí, že porazit je můžete tím, že se nenecháte stáhnout do negace, kterou se ta bytost snaží ve vás vytvořit, ale začnete se vědomě věnovat nějaké konstruktivní činnosti, která vás energeticky povznese, dá vám dobrý pocit z dobře odvedené práce a zvýší tím vaše vibrace.

Pak se bude mít bytost tendenci od vás sama odpojit, protože jí již nebude ve vašem poli dobře. Bude cítit úbytek sil, neboť vy ji svým pozitivním pocitem postupně stále více ubíráte energii a pokud chce přežít, tak se od vás odpojit musí.

Určitě doporučuji, v případě, že cítíte, že na vás „něco sedí“, obrátit se na odbornou pomoc zkušeného člověka, který z vás tyto bytosti bezpečně odvede.