Čištění domu nebo předmětů od zátěžových energií

V průběhu našeho života dochází k přirozenému průběžnému energetickému zanešení prostoru, ve kterém se pravidelně a dlouhodobě pohybujeme (toto se týká našeho bytu, chaty, práce, oblíbeného meditačního místa na zahrádce či v lese apod.).

Jedná se o zanesení pozůstatky energií:

– hádek

– smutku

– nemocí

– nedobrých myšlenek aj.

Proto je důležité tyto prostory průběžně kontrolovat a ošetřovat.

Indicie, že je prostor již zanesen (zatížen):

 • necítíme se zde dobře (neodpočneme si na daném místě)
 • nespí se nám již dobře na daném místě, máme špatné sny
 • pes se nechce na daném místě zdržovat – kočka naopak místo vyhledává
 • objevují se náhlé zdravotní potíže

Vyčistit prostor je třeba opravdu důkladně a je důležité také ošetřit předměty, které často užíváme, jako jsou: postel, stůl, židle, noční stolek apod.

Ideální je, pokud Vám prostor vyčistí osoba, která se tímto dlouhodobě zabývá a energiím rozumí (neboť během očišťování do struktury energií zasahujeme, ty se rozviřují a různě si sedají a přeskupují se apod.).

Ne vždy je však taková možnost možná, proto na svých stránkách uvádím bezpečný postup, kterým je možné si očistu, jako první pomoc, udělat sami:

Pokud se rozhodnete pro odborné vyčištění, je možné jej provést:

TELEFONICKÝ ZÁSAH:

Vzhledem k tomu, že vyčištění energeticky zaneseného prostoru přímo na místě je nezastupitelné, přistupovala bych k očistě na dálku jen jako nouzové možnosti řešení situace.

V případě, že chcete očistit jeden konkrétní předmět:

Čekací doba se pohybuje okolo 1-2 měsíců.

OSOBNÍ ZÁSAH:

Jedná se o předem domluvený výjezd paní Martiny a jejího asistenta (při čistění je asistence vzhledem k náročnosti úkonu nutná) přímo na určené místo.

Vyčištění panelového 3 – 4 pokojového bytu:

Trvá cca 3 hodiny, podle míry zanešení.

Vyčištění studia či kanceláře:

Trvá cca 1 – 2 hodiny, podle velikosti prostoru.

Vyčištění rodinného domu:

Trvá cca 4 – 6 hodin, dle velikosti domu (rozdíl je pokud čistíme bungalov nebo patrový dům) a míry jeho zanešení.

Vyčištění chaty:

Trvá cca 2 – 3 hodiny, dle velikosti prostoru.

Vyčištění zahrady či pozemku:

Trvá 1 – 2 hodiny, dle velikosti řešené plochy.

Očista předmětů se provádí spolu s daným zásahem na místě.

Čekací doba se pohybuje okolo 4 měsíců.

INFORMACE K CENĚ ZA POSKYTNUTÉ SLUŽBY

Výše odměny se skládá :

 • Ze 7 korun na kilometr ujeté trasy (do 100 km se započítává jen cesta k Vám, nad 100 km bohužel musíme započítávat i cestu zpět – vzhledem k opotřebovávání auta). Maximálně je možné dojet do 200 km vzdáleného místa.
 • Druhou složkou odměny je 1200 Kč na hodinu pro paní Martinu a jejího asistenta (částka je za práci obou, včetně času, který oba stráví na cestě v autě k Vám a zpět).

Příspěvek je využit na odměnu asistenta paní Martiny a na náklady spojené se službami, které Martina poskytuje.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

Vzhledem k tomu, že letitá praxe ukázala jako nutné, stanovit si jasné podmínky pro objednání, velmi vás prosím, přečtěte si pozorně několik následujících pravidel. Můžeme tak snadno předejít různým nedorozuměním a nepříjemnostem. Děkujeme.

 1. U emailových objednávek platí, že pokud navržený termín nepotvrdíte do 3 pracovních dnů, bude muset být (vzhledem k dalším čekajícím zájemcům) nabídnut někomu jinému.
 2. Termín bude z naší strany definitivně potvrzen pouze, pokud zašlete váš kontaktní telefon, abychom vás mohli v případě indispozice Martiny informovat – v případě, že rezervujete termín pro jinou osobu, je nutné zaslat její kontaktní telefon a jméno.
 3. Pokud za vás na sezení přijde někdo jiný, je potřeba to dopředu nahlásit, spolu s kontaktním telefonem na dotyčnou osobu, viz. bod 2. Děkujeme.
 4. Jestliže budete objednávat sebe a chcete k nám autem vzít navíc ještě jiného člena Vaší rodiny nebo kamaráda/partnera, který má nějaký akutní problém, je potřeba ho vždy dopředu spolu s Vámi objednat.
 5. Když budete muset následně vybraný termín zrušit, kontaktujte nás prosím POUZE na mobil (na emailu jsme nepravidelně) nejlépe formou SMS: +420 603 784 154.
 6. Při opakované nekomunikaci z vaší strany budeme muset, i když neradi, poskytování služby ukončit.

Musíme vás upozornit, že pokud by docházelo z vaší strany k opakovanému porušení některé z našich výše uvedených podmínek, museli bychom bohužel poskytovaní služby ukončit.

V případě zdržení začátku sezení ze strany Martiny vám bude tato doba plně nahrazena nebo jinak kompenzována.

V případě zrušení vašeho termínu z důvodu nemoci Martiny nebo zrušení termínu z rodinných důvodů platí, že se váš termín zruší a hned jak to bude možné, bude vám nabídnut co nejbližší jiný.

Prosíme o respektování vyhrazeného času vašeho sezení.

Velmi si vážíme času, který jste věnovali přečtení těchto pravidel, děkujeme a budeme se těšit na setkání s vámi.

Martina a tým ASTRAGAL