Poselství na rok 2017

Já osobně vidím rok 2017 jako dobrý rok.

Po všech těch předešlých náročných a komplikovaných letech (od roku 2012 až dosud) se věci začnou pomalu uklidňovat. Sice bude ještě doznívat zátěžová energie let minulých, ale už se začnou objevovat také dobré zprávy a události.
Postupně se budeme zotavovat na všech úrovních.

Budeme kreativní a objeví se spousta nových příležitostí a šancí, aby se nám znovu začalo dařit. Bude to jakoby jste náhle vyšli z husté mlhy a uviděli louku posetou ranní rosou, ucítili ten svěží vzduch a chuť nových rán…

Ucítíme potřebu spravit rozbité vztahy, uvést všechny věci v našem životě na pravé místo. Budeme toužit po vnitřní skutečné pravdě a opravdivosti ve všem, co budeme dělat.

Energie budou ještě rozvibrované, ale již se nebudeme tolik potkávat se zhmotněným zlem – začneme postupně budovat život, po jakém jsme toužili a jaký pro sebe chceme.

Koncem roku 2016 se nám na povrch vyderou všechny nevyjasněné a nedořešené vztahy a budeme mít potřebu je nějak uzavřít (ať již v sobě nebo přímo). To je v pořádku, neděste se toho. Cílem tohoto bude získat čistotu srdce a navrátit do rovnováhy.

Rok 2017 bude rok, kdy se budeme zabývat sebou, rodinou a oprašováním klasických hodnot. Budeme mít dostatek síly nato, dokázat vše, co si budeme přát.
Vnitřní boje uprostřed nás ustanou, začneme pomalu zase důvěřovat světu, ve kterém žijeme. Kolem nás se sice budou dít i nadále zátěžové zkoušky, ale my budeme cítit, že ať se děje cokoli, jsme v bezpečí.

Rok 2017 je rokem obnovy důvěry v náš život a svět.

Prošli jsme peklem (mnoho z těch, kteří tuto pouť za očistou duše započali s námi, již s námi dnes dál nejdou), ale nyní již vidíme jeho konec – buďme tedy trpělivý, vytrvalí v lásce k sobě i k druhým – věřme ve spravedlnost a smysl lidského bytí. Nedovolme temnotě, aby nás na těch posledních pár krocích oslabila a stáhla sebou.

Vím, že mnozí z vás již víru skoro ztratili, mnozí překročili své rezervy a jedou zcela na doraz, ale věřte mi – všechno úsilí a dobro, které jste investovali se vám 1000x vrátí.

Blíží se den, kdy budete neochvějně cítit, že to stálo za to a že jste zase šťastní.

Jsem s Vámi.
Martina