Proces rozloučení

Po těžkém rozchodu nebo při ztrátě blízké osoby pro nás někdy může být nad lidské síly se s touto událostí vypořádat.

I když se snažíme a pracujeme na tom, nejsme ani po delší době schopni na dotyčného zapomenout, cítíme stále jeho přítomnost, vrácejí se nám různé myšlenky, výčitky nebo nemůžeme zkrátka navázat na svůj předchozí život.

To jsou přesně ty momenty, kdy je dobré provést hlubší zásah, který pomůže naší duši se s láskou rozloučit a přerušit energetické pouto, které nás ničí.

Nemusíte se bát, všechny vzpomínky a dobré emoce k dotyčnému zůstanou, pouze jste vzájemně osvobozeni od vazby, která již z jakéhokoli důvodu dál nepokračuje. Zásah má pomoci uvolnit sevřené pocity, obavy, strachy a úzkosti, které ve vás jsou a pomoci vám se rozloučit a moci pokračovat ve svém životě dál.

Pokud se jedná o zásah v případě rozloučení se zesnulým člověkem, pomůže vám proces se se jednou provždy celou svou bytostí rozloučit a uzavřít vše potřebné.

V případě, že se jedná o vztah, u kterého je možnost, že se ještě někdy v budoucnu potkáte a zase propojíte (nevysvětlený konec vztahu, hádka s kamarádkou, pro kterou se spolu 10-20 let nebavíte, rodinné rozkoly apod.) – rozloučíte se pro tento daný okamžik, tím však nevylučujete, že se ještě někdy v životě setkáte a půjdete spolu životem dál, pokud to tak v té době budete chtít.

TELEFONICKÝ ZÁSAH:

Čekací doba se zde pohybuje okolo 2 měsíců.

Je možné využít aplikaci Viber, kde voláte zdarma.

OSOBNÍ ZÁSAH:

Čekací doba se pohybuje okolo 2-3 měsíců.

Informace k vyrovnání se s Martinou:

Ocenit čas a energii, které Martina vkládá do každého provedeného úkonu můžete jakýmkoli darem. Tímto podpoříte její existenci a činnost. 

Každého Vašeho příspěvku si velmi váží a děkuje za něj. 

Váš dar je využit na: 

Zajištění nutných podmínek pro výkon jejího poslání – odvod daně, topení, elektřina, odborná literatura a další nezbytné věci jako jsou 

sešity pro tvorbu diagnostik, toner a papíry do tiskárny pro tisk vašich fotek a plánků domu, léčivé esence do aromalampy, posvěcené bílé svíce používané při odvodech a léčení apod.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

Vzhledem k tomu, že letitá praxe ukázala jako nutné, stanovit si jasné podmínky pro objednání, velmi vás prosím, přečtěte si pozorně několik následujících pravidel. Můžeme tak snadno předejít různým nedorozuměním a nepříjemnostem. Děkujeme.

  1. U emailových objednávek platí, že pokud navržený termín nepotvrdíte do 3 pracovních dnů, bude muset být (vzhledem k dalším čekajícím zájemcům) nabídnut někomu jinému.
  2. Termín bude z naší strany definitivně potvrzen pouze, pokud zašlete váš kontaktní telefon, abychom vás mohli v případě indispozice Martiny informovat – v případě, že rezervujete termín pro jinou osobu, je nutné zaslat její kontaktní telefon a jméno.
  3. Pokud za vás na sezení přijde někdo jiný, je potřeba to dopředu nahlásit, spolu s kontaktním telefonem na dotyčnou osobu, viz. bod 2. Děkujeme.
  4. Jestliže budete objednávat sebe a chcete k nám autem vzít navíc ještě jiného člena Vaší rodiny nebo kamaráda/partnera, který má nějaký akutní problém, je potřeba ho vždy dopředu spolu s Vámi objednat.
  5. Když budete muset následně vybraný termín zrušit, kontaktujte nás prosím POUZE na mobil (na emailu jsme nepravidelně) nejlépe formou SMS: +420 603 784 154.
  6. Při opakované nekomunikaci z vaší strany budeme muset, i když neradi, poskytování služby ukončit.

Musíme vás upozornit, že pokud by docházelo z vaší strany k opakovanému porušení některé z našich výše uvedených podmínek, museli bychom bohužel poskytovaní služby ukončit.

V případě zdržení začátku sezení ze strany Martiny vám bude tato doba plně nahrazena nebo jinak kompenzována.

V případě zrušení vašeho termínu z důvodu nemoci Martiny nebo zrušení termínu z rodinných důvodů platí, že se váš termín zruší a hned jak to bude možné, bude vám nabídnut co nejbližší jiný.

Prosíme o respektování vyhrazeného času vašeho sezení.

Velmi si vážíme času, který jste věnovali přečtení těchto pravidel, děkujeme a budeme se těšit na setkání s vámi.

Martina a tým ASTRAGAL