Informace k objednání

OBJEDNAT SE MŮŽETE:

E-mailem: astragal@email.cz

Pro objednávání termínů k paní Martině slouží výhradně výše uvedený email.

Telefonicky na čísle: +420 603 784 154

Na uvedené číslo prosím volejte od 9.00 do 11.30 hodin. Pokud se zrovna nedovoláte, ozveme se vám zpět hned, jak budeme moci.

Vždy se vám snažíme nabídnout setkání nebo telefonickou konzultaci, které jsou vzhledem k již objednaným klientům nejdříve možné. Pokud budete potřebovat dřívější termín doporučujeme zapsat se na seznam náhradníků, které pak přednostně kontaktujeme, když se některý z rezervovaných termínů zruší.

Letitá praxe ukázala jako nutné, stanovit si jasné podmínky pro objednání. Velmi vás prosíme, přečtěte si pozorně několik následujících pravidel – můžeme tak snadno předejít různým nedorozuměním a nepříjemnostem. Děkujeme.

  1. U emailových objednávek platí, že pokud navržený termín nepotvrdíte do 3 pracovních dnů, bude muset být (vzhledem k dalším čekajícím zájemcům) nabídnut někomu jinému.
  2. Termín bude z naší strany definitivně potvrzen pouze, pokud zašlete váš kontaktní telefon, abychom vás mohli v případě indispozice Martiny informovat – v případě, že rezervujete termín pro jinou osobu, je nutné zaslat její kontaktní telefon a jméno.
  3. Pokud za vás na sezení přijde někdo jiný, je potřeba to dopředu nahlásit, spolu s kontaktním telefonem na dotyčnou osobu, viz. bod 2. Děkujeme.
  4. Jestliže budete objednávat sebe a chcete k nám autem vzít navíc ještě jiného člena Vaší rodiny nebo kamaráda/partnera, který má nějaký akutní problém, je potřeba ho vždy dopředu spolu s Vámi objednat.
  5. Když budete muset následně vybraný termín zrušit, kontaktujte nás prosím POUZE na mobil (na emailu jsme nepravidelně) nejlépe formou SMS: +420 603 784 154.
  6. Při opakované nekomunikaci z vaší strany budeme muset, i když neradi, poskytování služby ukončit.

Musíme vás upozornit, že pokud by docházelo z vaší strany k opakovanému porušení některé z našich výše uvedených podmínek, museli bychom bohužel poskytovaní služby ukončit.

V případě zdržení začátku sezení (konzultace, výklad, diagnostika apod.) ze strany Martiny vám bude tato doba plně nahrazena nebo jinak kompenzována. Jestliže se zdržení týká termínu pravidelného léčení, pak (vzhledem k tomu, že termínů je více) proběhne vaše léčení bez telefonického spojení.

V případě zrušení vašeho termínu z důvodu nemoci Martiny platí, že termín léčení nebo jiného pravidelného sezení se bohužel v tomto případě ruší bez možnosti jeho náhrady a pokračuje se poté nejbližším dalším termínem. U jednorázových objednání se váš termín zruší a hned jak to bude možné, bude vám nabídnut co nejbližší jiný.

V případě, že dojde ke zrušení termínu Martinou z jiného důvodu (např. rodinného) se vám budeme maximálně snažit vyjít vstříc a nabídnout vám co nejbližší jiný termín.

Prosíme o respektování vyhrazeného času vašeho sezení.

Velmi si vážíme času, který jste věnovali přečtení těchto pravidel, děkujeme a budeme se těšit na setkání s vámi.

Martina a tým ASTRAGAL