Energie předmětů a jejich programování

Každý předmět ať již talisman (je orientován na to, že majiteli přináší štěstí) či amulet (má chránit před něčím), který používáte je potřeba pro jeho správné fungování nejdříve naprogramovat – tedy vložit do něj úmysl, pro který má sloužit. Jinak je takový předmět v podstatě zcela bezcenný, neboť je neúčinný.

Předmět je nejdříve nutno správně vybrat, vybírejte intuitivně (tj. co Vás na první pohled zaujme je to správné).

U darovaných předmětů se řiďte pocitem, pokud se Vám daná věc energeticky nelíbí, nenoste ji. Pokud se ji přesto nechcete vzdát, očistěte ji a pak se znovu zaměřte nato, jak na Vás působí. Pokud nepříjemný pocit stále trvá, rozhodně nedoporučuji věc aktivovat (prostě nebyla určena pro Vás či nyní není vhodný čas na to ji používat), ale s láskou buď zakopat do země nebo ji předat někomu jinému, kterému možná bude patřit (předtím jinak očistěte a naprogramujte – ať máte čistý štít, že odevzdáváte energeticky čistou věc). Popřípadě ji někam uložit a počkat, zda se její energie nezmění.

Poté je nezbytné předmět očistit od všech negativních energií.

Bližší informace a přesně popsaný proces očištění naleznete zde:

https://astragal.cz/index.php/ocisteni-predmetu-od-negativnich-energii/.

Nyní můžete přistoupit k programování předmětu:

  1. Mějte zapálenou svíci, jež představuje boží světlo (bílá barva svíce). Zapalujte ji sirkami (představuje element dřeva, země, uzemnění) ne zapalovačem.
  1. Ujasněte si, k čemu potřebujete, aby daný předmět sloužil (např. ochrana před zlými silami, pro štěstí, zdraví, na lásku apod.)
  1. Vezměte předmět do rukou, položte si je do dlaně a druhou rukou dlaň s předmětem přikryjte.
  1. V duchu se soustřeďte na to, že do tohoto předmětu vkládáte ty vlastnosti, které potřebujete, aby pak zpětně vyzařoval k Vám, např.: „Prosím, aby mne tento předmět (řeknete jeho název, jméno) za všech okolností ochraňoval od všeho zlého, pomohl mi rozeznat co je dobré a co špatné apod.“ či „Nechť mi tento předmět přináší do života štěstí a radost, podporuje vnitřní harmonii a vytváří dobrou energii kolem mne aj.“

U některých předmětů hlavně z minerálů platí, že jsou již nastaveny na vyzařování nějakého typu energie (např. malachit – uzdravení, růženín – láska atd.), zde je dobré pronést: „Prosím, aby bylo zachováno původní nastavení tohoto kamene, a žádám, aby k němu bylo přidáno to a to“.

5. Předmět noste delší dobu u sebe, aby získal Vaši energii.

Předmět nikdy nikomu nepůjčujte ani nenechávejte nikoho, aby na něj sahal.

Je to Vaše důvěrná osobní věc, ve které je ukryta část Vaší síly a je tak lehce zneužitelný proti Vám.

Předmět čas od času vyčistěte.

Pro běžné (ne hloubkové) očištění zcela stačí, když jej krátce opláchnout pod vlažnou tekoucí vodou, protáhnout párkrát nad plamenem svíčky a vykouřit (kouřem předmět několikrát obtáhnout, protáhnout) santalovou tyčinkou či šalvěji.

V duchu se musíte soustředit na to, že tento předmět očišťujete od všech negativních energií a energií nemocí.

Můžete ho také nechat 2-3 dny odpočinout někde na bílém plátně či kapesníčku. Poté jej můžete zase směle nosit.

Ať Vám jde práce hezky od ruky a Vaše předměty Vám slouží, jak mají.

Martina